Ogłoszenie o zmianie trybu pracy Urzędu Miejskiego w Kleszczelach

W związku z ustanowieniem powiatu hajnowskiego obszarem w czerwonej strefie od 19 października 2020 r. do odwołania czerwonej strefy Urząd Miejski w Kleszczelach wstrzymuje bezpośrednią obsługę interesantów

 Kontakt osobisty w Urzędzie będzie możliwy wyłącznie w sprawach niecierpiących zwłoki i tylko po wcześniejszym telefonicznym lub mailowym umówieniu się na konkretny dzień i godzinę z pracownikiem prowadzącym sprawę. O przybyciu na umówioną godzinę należy powiadomić pracownika sekretariatu za pomocą dzwonka przy drzwiach wejściowych do budynku.

Załatwianie spraw urzędowych możliwe jest poprzez kontakt telefoniczny, drogą elektroniczną, przesyłką pocztową. Dokumenty papierowe można składać do urny przy wejściu do budynku (konieczne powiadomienie pracownika sekretariatu dzwonkiem przy drzwiach wejściowych). Potwierdzenia przyjęcia dokumentów nie są wydawane.

Dane kontaktowe do Urzędu Miejskiego w Kleszczelach:

 

Punkt dostępowy do samospisu w ramach Powszechnego Spisu Rolnego 2020 w Urzędzie Miejskim w Kleszczelach jest dostępny po uprzednim telefonicznym uzgodnieniu terminu wizyty z członkami Gminnego Biura Spisowego - Eugeniusz Szatyłowicz, tel.: 85 6818004 w. 22, Magda Raczkiewicz, tel.856818004  w. 18.

 

Interesanci przy osobistym załatwianiu spraw obowiązani są zakrywać usta i nos, dezynfekować ręce przy wejściu na teren Urzędu, utrzymywać co najmniej 1,5 m dystans od innych osób,  mieć własny długopis.

 

Pracowników urzędu mających kontakt z interesantami obowiązuje również zasłanianie ust i nosa oraz utrzymanie dystansu.

Kleszczele, 16 października 2020 r.

BURMISTRZ

/-/mgr inż. Aleksander Sielicki

Metryka strony

Udostępniający: Urząd Miejski w Kleszczelach

Wytwarzający/odpowiadający: Walentyna Sidoruk - Referat Organizacyjny

Data wytworzenia: 2020-10-16

Wprowadzający: Walentyna Sidoruk

Modyfikujący: Walentyna Sidoruk

Data modyfikacji: 2020-10-16

Opublikował: Walentyna Sidoruk

Data publikacji: 2020-10-16